BCAA Activlab – opinie o produkcie

Aminokwasy BCAA firmy Activlab to suplementy, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Czy owa popularność jest zasadna? Czy suplementy tego producenta są skuteczne? Czy aminokwasy BCAA Activlab są warte rekomendacji?

Aminokwasy BCAA firmy Activlab – gama produktów

Activlab oferuje szereg produktów, które zawierają aminokwasy BCAA. Dostępne są zarówno w formie kapsułek, tabletek, płynu oraz proszku.

BCAA 1000 XXL

BCAA 1000 XXL to aminokwasy w kapsułkach. Jedna kapsułka zawiera aż 1000 mg aminokwasów BCAA (l-leucyna 423mg, l-walina 308mg, l-izoleucyna 269mg).

1000 XXL to aminokwasy, które dedykowane są zarówno dla amtorów, jak i profesjonalistów.

BCAA Xtra Drink

Aminokwasy BCAA Xtra Drink to suplement w formie płynu, którego przyswajalność jest bardzo wysoka. Jedna porcja preparatu (puszka 250 ml) to dawka 4000 mg aminokwasów rozgałęzionych.

BCAA Extra Drink to doskonałe rozwiązanie na szybkie uzupełnienie aminokwasów. Preparat jest dedykowany głównie osobom uprawiającym wytrzymałościowe sporty.

BCAA Xtra z l-glutaminą

Activlab oferuje również aminokwasy w formie proszku z dodatkiem l-glutaminy. Zawartość l-leucyny i l-waliny oraz l-izoleucyny w proporcjach 2:1:1.

Produkt zawiera solidną dawkę l-glutaminy (35%). Preparat do rozpuszczania w wodzie. Zalecany zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Run & Bike BCAA + Multivitamins

Preparat Run & Bike BCAA + Multivitamins to doskonałe rozwiązanie dla osób uprawiających sporty aerobiczne. Bogactwo witaminowe wraz z aminokwasami rozgałęzionymi w proporcji 2:1:1 poprawi wydolność, wytrzymałość oraz pozytywnie odbije się na redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnieniu i ochronie mięśni.

BCAA Activlab – opinie o produkcie

W Internecie: na blogach, forach oraz portalach tematycznych można znaleźć mnóstwo opinii i komentarzy na temat suplementów BCAA firmy Activlab. Spotkać się można zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi recenzjami.

Run & Bike BCAA to suplement, który mimo zapewnień producenta wcale nie jest taki świetny. Nie zauważyłam żadnej różnicy w stosunku do preparatów znacznie tańszych. Stosunek jakości do ceny uważam za bardzo słaby. ~ Artur, 19 lat (Kolarstwo szosowe)

Stosowałam BCAA Xtra z l-glutaminą i… skład nie powala na kolana. Glutamina jest mocno przereklamowana i w mojej opini to tylko „tani uzupełniacz”. Niepotrzebny dodatek. ~ Izabela, 33 lata (Bieganie)

Korzystam z suplementów Activlab od dawien dawna i BCAA też jest według mnie świetne. Polecam. Jakość i cena w sam raz. Według mnie trudno o lepszy preparat w tej cenie. – Tomek, 28 lat (Kulturystyka)

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat suplementów BCAA firmy Activlab w komentarzach pod tym artykułem.