BCAA Olimp – opinie o produkcie

Aminokwasy BCAA firmy Olimp to jeden z najczęściej dokonywanych wyborów przez sportowców. Czy słusznie? Jakie są opinie na temat tego preparatu? Czy suplementy diet tego producenta są warte rekomendacji?

BCAA Olimp – suplementy w każdej formie

Firma Olimp oferuje aminokwasy BCAA w formie proszku, kapsułek oraz płynu. Każdy z produktów działa inaczej, co jest wynikiem zróżnicowanego składu.

BCAA Xplode 4:1:1

Aminokwasy BCAA Xplode 4:1:1 to suplement ze zwiększoną zawartością leucyny. Stosunek 4:1:1 gwarantuje jeszcze szybszy wzrost mięśni oraz dodatkową ochronę przed katabolizmem.

BCAA Xplode 4:1:1 występuje w formie proszku, jest dostępny w opakowaniach 500 lub 1000 gramowych. Udział BCAA w produkcie: 90%.

BCAA Xplode

Aminokwasy BCAA Xplode to suplement, którego stosunek leucyny do waliny i izoleucyny wynosi 2:1:1. Występuje w formie proszku (jedna porcja powinna zostać rozpuszczona w 200 ml wody).

BCAA Xplode to chroni mięśnie przed katabolizmem, wpływa na wzrost włókien mięśniowych oraz umożliwia redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Udział BCAA w produkcie: 60%.

BCAA MegaCaps

Aminokwasy BCAA MegaCaps to suplement w formie kapsułek: Stosunek l-leucyny do l-izoleucyny i l-waliny wynosi: 2:1:1. Według zaleceń producenta – jedna porcja suplementu to pięć kapsułek.

BCAA MegaCaps to zaawansowana odżywka, która w jednej porcji (zalecanej) dostarcza 1100mg aminokwasów rozgałęzionych.

BCAA 4000 Extreme Shot

Aminokwasy BCAA 4000 Extreme Shot w formie płynnej to rozwiązanie, które gwarantuje najszybszą przyswajalność produktu.

Produkt wzbogacony jest l-glutaminą, witaminami: B6 oraz B12.

BCAA Olimp – opinie o produktach

W Internecie jest mnóstwo komentarzy i recenzji aminokwasów BCAA firmy Olimp. Spotkać się można zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami.

Stosowałem BCAA MegCaps w cyklu 4-tygodniowym. Rezultaty były dosyć przeciętne. Na pewno efekty nie były tak dobre, jak zapewnia producent. ~ Mateusz, 26 lat (Triathlon)

BCAA w proszku (Xplode 4:1:1) firmy Olimp to według mnie całkiem solidny suplement. W trakcie dwumiesięcznego cyklu udało mi się złapać kilka kilogramów. Poprawiła się również moja wytrzymałość. Dodatkowo podczas suplementacji miałem lepsze samopoczucie. ~ Mariusz, 32 lata (Kulturystyka)

BCAA od Olimpu to dla mnie kompletna klapa. Prawdę mówiąc – nie odczułem żadnej różnicy przy stosowaniu tych preparatów, dlatego po prostu nie polecam tej firmy. Na pewno na rynku są znacznie lepsze produkty na masę. ~ Kacper, 21 lat (Kulturystyka)

Stosuję BCAA Extreme (w płynie) i jestem zadowolona. To świetne źródło węglowodanów. Korzystam przed treningiem i zawodami, jestem zadowolona. ~ Karolina, 28 lat (Bieganie)

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat suplementów BCAA firmy Olimp w komentarzach pod tym artykułem.