Twój koszyk jest pusty!

O nas

Nasza historia

Nasza firma jest światowym liderem w sprzedaży towarów konsumpcyjnych z niebieską wstążką od 2006 roku. Od momentu założenia tego sklepu internetowego naszą wizją było wzmocnienie pozycji ludzi na całym świecie w kupowaniu i sprzedaży online. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych towarów w stosunkowo niższej cenie poprzez ustanowienie długoterminowej współpracy bezpośrednio z producentem. Kupując w naszym sklepie internetowym, skorzystasz z wysokiej jakości produktów, szybkiej dostawy i doskonałej obsługi klienta. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę i Twoją opinię.

Warunki korzystania

Witamy na naszej stronie internetowej. Tutaj zawsze doceniamy Twój biznes. Świadczymy usługi na warunkach określonych w niniejszych Warunkach Użytkowania i innych stronach obsługi klienta, które przygotowaliśmy, aby pomóc Ci uczynić zakupy online tak przyjemnym i bezproblemowym jak to możliwe.

Przeczytaj je uważnie. Odwiedzając tę stronę internetową lub korzystając z niej lub innych stron lub usług, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś oraz zgadzasz się przestrzegać niniejszych Warunków użytkowania. Użytkownik zgadza się również przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji, w tym przepisów dotyczących znaków towarowych. Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, nie korzystaj z żadnej z naszych stron.

Jeśli chcesz przekazać opinię na temat witryny lub polecić nowe sposoby poprawy jakości zakupów, skontaktuj się z nami lub napisz do nas.

Ponadto oferujemy Gwarancję Bezpiecznego Zakupu, aby zapewnić Ci komfort przy zakupie na stronie internetowej.

Korzystanie ze strony internetowej

Nasza strona internetowa i treści są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego i niekomercyjnego przez odwiedzających i kupujących online. Jakiekolwiek wykorzystanie tej strony internetowej lub jej treści innych niż do celów osobistych i niekomercyjnych jest zabronione. Zgadzasz się nie powielać, publikować, przesyłać, rozpowszechniać, modyfikować, tworzyć dzieł pochodnych ani komercyjnie wykorzystywać w żaden sposób zawartości naszej strony internetowej. Możesz jednak pobierać, kopiować elektronicznie i drukować dowolną zawartość strony internetowej wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku. Ponadto zgadzasz się nie uzyskiwać dostępu ani korzystać z tej strony w jakikolwiek sposób, który może być szkodliwy dla działania strony internetowej lub jej zawartości.

Twoje konto

Tworząc konto, jesteś automatycznie związany jego warunkami użytkowania znajdującymi się na naszej stronie internetowej. Jeśli użytkownik uzyskuje dostęp do witryny internetowej lub korzysta z niej, jest odpowiedzialny za zachowanie poufności swojego konta i ograniczenie dostępu do komputera. Zgadzasz się ponosić odpowiedzialność za wszystkie działania podejmowane w ramach Twojego konta lub hasła.

Komentarze i sugestie

Dziękujemy za wysłuchanie naszych klientów i witamy Państwa komentarze i sugestie dotyczące strony internetowej firmy i produktów oferowanych do sprzedaży na naszej stronie, pod warunkiem, że takie komentarze i sugestie nie są nielegalne, obsceniczne, groźne, zniesławiające, naruszające prywatność, naruszeń praw własności intelektualnej lub w inny sposób budzących obawy lub szkodliwych dla osób trzecich i nie zawierających lub składających się z wirusów, kampanii politycznych, nagabywania komercyjnego, listów łańcuszkowych, masowych wysyłek lub jakiejkolwiek formy „spamu”. Nie możesz używać fałszywego adresu e-mail, podszywać się pod żadną osobę lub w inny sposób wprowadzać nas w błąd co do pochodzenia jakichkolwiek komentarzy lub sugestii.

Jeśli przesyłasz komentarze lub sugestie, powinieneś mieć świadomość, że nasze zasady nie zezwalają nam na przyjmowanie lub rozważanie kreatywnych pomysłów, sugestii, wynalazków lub materiałów innych niż te, których konkretnie zażądaliśmy. Cenimy Twoją opinię na temat naszych produktów i naszych usług, ale prosimy o podanie swoich uwag i nie przesyłanie kreatywnych pomysłów, wynalazków, sugestii lub materiałów. Wszelkie opinie, komentarze lub sugestie, które wysyłasz na stronę internetową, staną się własnością naszej strony i nie będą podlegały żadnym obowiązkom poufności ze strony firmy. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie lub ujawnienie takich informacji zwrotnych, komentarzy lub sugestii.

Opisy produktów

Nasza strona dokłada wszelkich starań, aby jak najdokładniej wyświetlać wymienione produkty na sprzedaż na swoich stronach internetowych. Jednak kolory, których używamy, a także możliwości wyświetlania i kolorów monitora komputera, będą miały wpływ na kolory, które rzeczywiście widzisz na ekranie. Firma nie może zagwarantować, że wyświetlanie monitora w dowolnym kolorze produktu, fakturze lub szczegółach będzie dokładne. Ponadto, nasza strona nie gwarantuje, że opisy produktów lub inne treści są dokładne, kompletne, wiarygodne bez błędów. Jeśli produkt oferowany przez witrynę nie jest zgodny z opisem, jedynym rozwiązaniem jest zwrócenie go w stanie nieużywanym.

Inne strony

Staramy się umieszczać linki tylko do tych stron internetowych, które są w dobrym guście i bezpieczne dla naszych gości, ale nie jesteśmy odpowiedzialni za treść lub dokładność jakichkolwiek stron internetowych innych niż nasze własne i nie możemy zagwarantować, że takie strony internetowe nie zmienią się nasza wiedza. Umieszczenie linku na tej stronie internetowej nie oznacza naszego poparcia dla strony internetowej. Jeśli zdecydujesz się użyć jakichkolwiek linków w celu uzyskania dostępu do innych stron internetowych, robisz to na własne ryzyko.

Wyłączenie gwarancji i ograniczenie odpowiedzialności

Materiały i informacje zamieszczone tutaj na dowolnej stronie internetowej są udostępniane na zasadzie „tak jak jest” i „w miarę dostępności”. Nasza firma nie składa żadnych oświadczeń ani gwarancji jakiegokolwiek rodzaju, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących działania swoich stron internetowych lub informacji, treści, materiałów lub produktów zawartych na jego stronach internetowych.

Niniejsze zrzeczenie się odpowiedzialności dotyczy wszelkich szkód lub obrażeń spowodowanych przez awarię lub działanie, błąd, pominięcie, przerwanie, usunięcie, wadę, opóźnienie w działaniu lub transmisji, wirus komputerowy, działanie Boga, awarię linii komunikacyjnej, kradzież lub zniszczenie lub nieupoważniony dostęp do, zmiany lub wykorzystania zapisu, czy to z powodu naruszenia umowy, krętych zachowań, zaniedbania lub jakiejkolwiek innej przyczyny działania. Użytkownik przyjmuje również do wiadomości, że witryna nie ponosi odpowiedzialności za zniesławiające, obraźliwe, naruszające prawa lub nielegalne materiały lub postępowanie lub materiały osób trzecich.

Odszkodowanie

Użytkownik powinien zabezpieczyć, bronić i utrzymywać nieszkodliwą stronę, jej podmioty stowarzyszone oraz ich odpowiednich urzędników, pracowników i agentów przed wszelkimi roszczeniami, żądaniami, szkodami, kosztami i zobowiązaniami, w tym uzasadnionymi honorariami prawników, dokonanymi przez jakąkolwiek stronę trzecią z lub wynikające z twoich nieuczciwych działań lub zaniechań wynikają z niewłaściwego korzystania z tej strony internetowej z naruszeniem jej warunków.

Powyższe postanowienie o zabezpieczeniu nie ma zastosowania w zakresie, w jakim jakiekolwiek roszczenia, żądania, odszkodowania, koszty lub zobowiązania są wynikiem własnego zaniedbania, oszustwa, umyślnego uszkodzenia lub umyślnego naruszenia prawa.

 

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie naszymi towarami. Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenie na stronie jest przyjemne.