Twój koszyk jest pusty!

Wymiana lub zwrot przedmiotu?

Nasza standardowa polityka

Najważniejszym priorytetem dla długoterminowych relacji biznesowych między nami jest zadowolenie z Ciebie. Oferujemy politykę zwrotów dla klientów, którzy nie są zadowoleni ze swoich produktów.

Nie możemy zaakceptować anulowania dla produktów, które zostały już wysłane. Jeśli chcesz anulować lub zmienić zamówienie. Pomyśl o tym. Jeśli nalegasz, poczekaj, aż otrzymasz zamówienie lub skontaktuj się z nami, prześlemy Ci dalsze instrukcje.

Jeśli jest jakiś problem z zamówieniem lub otrzymany produkt nie pasuje do opisu, skontaktuj się z nami natychmiast. Poinformuj nas o problemie z zamówieniem, a my udzielimy Ci instrukcji, na przykład, wymiany lub zwrotu. Najpierw skontaktuj się z nami w sprawie adresu zwrotnego, ponieważ bez autoryzacji zwrotu zwroty nie będą akceptowane.

 

DETALE

* Przedmioty należy odesłać w ciągu 60 dni od daty zakupu.

* Przedmioty powinny być nieużywane i zawierać wszystkie oryginalne tagi.

Należy dołączyć wszystkie oryginalne opakowania. Umieść towary w oryginalnym pudełku i wyślij pudło z towarami do osobnego opakowania transportowego (oryginalne pudełko dostawy lub pudełko wysyłkowe bez innych odsłoniętych etykiet). Wraz ze swoim zwrotem podaj następujące informacje: nazwa rachunku, adres; statek według nazwy, adresu; numer zamówienia; powód do powrotu.

* Przedmiot jest Twoją odpowiedzialnością, dopóki nie dotrze do nas. Z poważaniem sugeruję odesłanie paczki za pomocą metody śledzenia.

* Po otrzymaniu zwróconego produktu wyślemy Ci e-mailem potwierdzenie.

 

Wymiana

Zaczniemy natychmiast przetwarzać Twój towar zastępczy i wyślemy Ci e-mailem nowe potwierdzenie zamówienia oraz potwierdzenie wysyłki. Mamy nadzieję, że będziesz się cieszył za drugim razem, niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie odpowiedniego rozmiaru, szerokości, koloru lub stylu, czy zupełnie innego produktu.

Uwaga:

Kwota zakupu Twojego przedmiotu zastępczego zostanie obciążona w zależności od konkretnej sytuacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z serwisem.

 

Powracający

Zwroty są również proste. Jeśli zdecydujesz się na zwrot pieniędzy, zwrócimy Ci zapłaconą kwotę. Zwroty są dokonywane za pomocą oryginalnej metody płatności w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu zwróconego produktu.

Uwaga:

  1. Niestety, nie możemy zwrócić żadnych przyspieszonych opłat za wysyłkę dodanych do pierwotnego zamówienia.
  2. 20% opłaty administracyjnej zostanie potrącona ze zwrotu.
  3. Klient musi dodać 20% opłaty pocztowej za wymianę kosztów wysyłki, jeśli paczka nie może zostać dostarczona z powodu fałszywych informacji podanych zamiast problemów z jakością.
  4. Przetworzenie zwrotu może potrwać tydzień lub dwa dni i co najmniej jeden cykl rozliczeniowy, aby kredyt pojawił się na koncie.

 

Potrzebuję wsparcia?

Napisz do nas lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o zamówieniach.